SES1. Naszyjnik pozłacany Szept Anioła - różowy Kwiat Życia 2

246,34 zł

Prezentujemy naszyjnik pozłacany z kulą, w której ukryty jest szept anioła, zdobiony wariacją na temat kwiatu życia wykonaną z emalii jubilerskiej.

Dzięki subtelnej dzwoniącej kuli, ten naszyjnik tworzy aurę błogości i harmonii, a nosząc go na wysokości piersi lub niżej, uzyskasz najpiękniejszy dźwięk. Umieszczając go na wysokości splotu słonecznego, możesz skorzystać z rytuału harmonizującego tę czakrę.

Kwiat życia symbolizuje równowagę i piękno, a także zapewnia harmonijny przepływ energii. Jest to obraz cykliczności życia i harmonijnego połączenia wszelkich elementów wszechświata.

SES1. Naszyjnik

246,34 zł
Ilość:
Przewodnik po rozmiarach
Dostawa
Zadaj pytanie

Pośpiesz się! Tylko 1 Pozostało na magazynie!

Ostatnie sztuki w magazynie

  Bezpieczne płatności

chcesz wiedzieć więcej - zapoznaj się z naszym Regulaminem

  Zasady dostawy

zobacz nasz cennik dostaw

  Zamówienia i zwrot

więcej w Regulaminie.

Szept Anioła to biżuteria o wieloletniej tradycji, wywodząca się z legendy starożytnych Majów o dzwoneczku przywołującym opiekuńcze anioły. Indianki nosiły ją w ciąży, aby przywołać anioły, które miały chronić je i ich dziecko. Obecnie biżuteria ta jest noszona nie tylko przez kobiety w ciąży, ale również przez osoby potrzebujące uspokojenia, relaksu, harmonii i zatrzymania się w tu i teraz, dzięki delikatnemu dźwiękowi.

Łańcuszek wykonany jest ze srebra złoconego 24-karatowym złotem, o długości 70 cm, zaś dzwoniąca kulka z miedzi, złocona 18-karatowym złotem i emalią jubilerską, zabezpieczona impregnatem zapobiegającym ścieraniu się warstwy złota. Całość prezentowana jest w ozdobnej welurowej sakiewce, gotowej na prezent dla bliskiej osoby.

CECHY: 

Łańcuszek: srebro złocone 24 karatowym złotem, długość 70 cm

Dzwoniąca kulka: miedź złocona 18 karatowym złotem, emalia jubilerska, zabezpieczona

impregnatem zapobiegającym ścieraniu się warstwy złota, średnica 2 cm

Kolor:  róż pudrowy

Marka: Ses Jewellery

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji!
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Boxed:

Sticky Add To Cart:

Font: