II JURAJSKIE SPOTKANIE KOBIET

II JURAJSKIE SPOTKANIE KOBIET

O KONFERENCJI:

To wydarzenie jest dla wszystkich niesamowitych kobiet, które są gotowe podjąć wyzwania, poszukiwać strategii osiągnięcia sukcesu i budować spełnione życie. Mamy zaszczyt pomóc stworzyć wyjątkową atmosferę tego dnia.

Gdzie to odbędzie się to magiczne spotkanie?

Fabryka Rowerów, która na ten dzień stanie się inspirującą, klimatyczną i ciepłą przestrzenią dla kobiet. Sala pomieści blisko 400 osób, mamy profesjonalne nagłośnienie, cztery telebimy oraz dwie antresole, na których odbędą się inspirujące warsztaty.

Ale to nie wszystko!

Dlaczego to tak ważne?

Całkowity dochód z konferencji zostanie przekazany fundacji „Qmarzeniom” im. Heleny Buli z siedzibą w Częstochowie. Ta niesamowita fundacja działa na rzecz rozwoju dzieci borykających się z przeszkodami wynikającymi z nierównego startu oraz wspiera kobiety w kontekście ich zawodowej aktywizacji. Ich działania mają także na celu zwalczanie stereotypowej dyskryminacji płci.

I mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę!

Jesteśmy dumni ogłosić, że będziemy tam z naszym stoiskiem, pełnym naszych sukienek. To doskonała okazja, aby odwiedzić nas i znaleźć coś wyjątkowego, co podkreśli Waszą niepowtarzalność. 

Dlatego zapraszamy Was serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie! To nie tylko okazja do rozwijania się i zdobywania wiedzy, ale także do wspierania szlachetnego celu.

Rezerwujcie tę datę w swoich kalendarzach – 14.10.2023 !

Bądźcie gotowe na niesamowitą przygodę, inspirację i możliwość dzielenia się radością razem z nami! Razem możemy zdziałać naprawdę wiele. 

Anna

on paź 10, 2023

Disqus

Boxed:

Sticky Add To Cart:

Font: